Вивчай англійську на Кіпрі

Ви бажаєте вивчати англійську мову, весело проводити час та знайомитися з цікавими особами? Наша школа дає таку можливість Вам и Вашим дітям!

Курси для дорослих (18+)

Загальний курс – це 20 уроків по 45 хвилин, 2 тижня навчання (з понеділка по п’ятницю), від 18 років. Ви отримаєте матеріали для навчання, кваліфікованих викладачів та сертифікат про закінчення курсу.Підготовка к IELTS – цей курс підготує всіх бажаючих до складання іспитів з IELTS, зосередив увагу на всіх важливих напрямках. Підготовка складається з 20 уроків по 55 хвилин, 2 тижнів навчання (з понеділка по п’ятницю), від 16 років. Ви отримаєте матеріал для навчання, кваліфікованих викладачів та сертифікат про закінчення курсу.

 

 

Курси для дітей (6-11 років, 12-17 років):

Підготовчий курс – це 20 уроків по 45 хвилин, 2 тижня навчання (з понеділка по п’ятницю), від 6 до 11 років. Курс розрахован на учнів молодших класів, він формує базові знання за допомогою візуальних та звукових вправ, розказів, пісень та ігор. Діти отримують необхідний матеріал для навчання, професіональних викладачів та сертифікат про закінчення курсу. Загальний курс – це 20 уроків по 45 хвилин, 2 тижня навчання (з понеділка по п’ятницю), від 12 до 17 років. Курс розрахован на підлітків, які бажають покращити свої знання з англійської мови. Учні отримають необхідний матеріал для навчання, професіональних викладачів та сертифікат про закінчення курсу.

Молодіжний табір (13-18 років)

У вартість програми включено:

- загальний курс англійської мови для підлітків (20 годин на тиждень);
- матеріали для навчання;

- сертифікат про закінчення курсу;

- мешкання на віллі, дво-, тримісцеве розміщення у кімнаті;

- триразове харчування;

- навчально-розважальна програма: заняття з інструкторами, виїзди у клуби;

- екскурсійна програма;

- спортивна програма (волейбол, баскетбол, пляж та ін.);

- цілодобове педагогічне супроводження.

Мешкання:

Школа пропонує розміщення на віллах на березі Середземного моря, які знаходяться у 10 хвилинах поїздки від школи. На кожній віллі розташований власний басейн.
Фотографії школи та вілл доступні на нашому сайті у розділі фото. Більш детальну інформацію можна узнати у наших менеджерів по електронній пошті This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Проведи незабутній відпочинок всією сім'єю.

 

Курси англійської мови

На Кіпрі

Вчися та веселися в Айя-Напі!