Uč se angličtinu na Kypru

Chcete se učit anglicky a přitom se bavit a poznávat nové lidi? Naše škola Vám nabízí takovou možnost jak pro Vás, tak i pro Vaše děti.

Kurzy pro dospělé (18+):

Všeobecný kurz – 20 vyučovacích hodin po 45 minutách po dobu 2 týdnů (vyučování od pondělí do pátku). Věk od 18 let. Hodiny vedou profesionální lektoři, obdržíte od nás učební materiál i certifikát po ukončení kurzu.
Příprava k IELTS – tento kurz připravuje zájemce k úspěšnému splnění zkoušky IELTS. Soustřeďuje se na všechny její důležité části a problematické aspekty. Přípravný kurz se skládá z 20 vyučovacích hodin po 55 minutách, které probíhají ve 2 týdnech (vyučování od pondělí do pátku). Věk od 16 let. Hodiny vedou profesionální lektoři, obdržíte od nás učební materiál i certifikát po ukončení kurzu.

 

Kurzy pro d?ti (6-11 let, 12-17 let):

Přípravný kurz – 20 vyučovacích hodin po 45 minutách po dobu 2 týdnů (vyučování od pondělí do pátku). Věk od 6 do 11 let. Kurz je určen pro mladší děti ZŠ, které se učí základům jazyka formou her, písní, příběhů, vizuálních a zvukových cvičení. Hodiny vedou výborní lektoři, děti od nás dostanou potřebný učební materiály i certifikát po ukončení kurzu.

Všeobecný kurz – 20 vyučovacích hodin po 45 minutách po dobu 2 týdnů (vyučování od pondělí do pátku). Věk od 12 do 17 let. Kurz je určen pro starší děti ZŠ a adolescenty, kteří si přejí zlepšit si své znalosti angličtiny. Hodiny vedou výborní lektoři, účastníci kurzu od nás dostanou potřebný učební materiál i certifikát po ukončení kurzu

D?tsk? t?bor (10 — 17 let):

V cen? programu:

  • Všeobecný kurz angličtiny pro starší děti ZŠ a adolescenty (20 hodin týdně)
  • Učební materiál
  • Certifikát po ukončení kurzu
  • Ubytování ve dvou nebo tří lůžkových pokojích
  • Plná penze (snídaně, oběd, večeře)
  • Vně učební program: kroužky s instruktory, besedy, kluby
  • Výlety do okolí
  • Sportovní vyžití (volejbal, basketbal, pláž apod.)
  • Celodenní pedagogický dozor

 

Ubytování:

Škola nabízí ubytování ve vilách na břehu Středozemního moře, které se nachází 10 minut jízdy od školy. Každá vila má k dispozici svůj vlastní bazén.

 

Fotografie školy i vil si můžete prohlédnout na naší stránce v sekci.fotо. Pro podrobnější informace pište na emailovou adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

 

Užijte si s námi nezapomenutelnou dovolenou Vy i celá vaše rodina!